Предмет: Химия,
автор: dobrovolskaamira60
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ!!!
1. Маша дуже любить солодощі. Допоможіть Маші розрахувати масу цукру (С12Н22011) в льодянику, якщо кількість речовини цукру дорівнює 0,5 моль.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
М(С12Н22О11) = 12 * 12 + 1 * 22 + 16 * 11 = 342 г/моль
m(С12Н22О11) = n(С12Н22О11) * M(С12Н22О11) = 0,5 * 342 = 171 г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ilasurok59
Предмет: Английский язык,
автор: krererereereetpopopo
Предмет: Литература,
автор: standrff812
Предмет: Химия,
автор: AuCaRd
Предмет: Алгебра,
автор: mariasizova2007