Предмет: Другие предметы, автор: artemandrimur228

пожалуйста помогите с ОДКНР




Напишите эссе (5 предложений) на тему: «Достаточно ли знать золотое правило нравственности для того, чтобы делать добрые дела»?

Ответы

Автор ответа: Kotleta12
0

Объяснение:

Знание золотого правила нравственности, которое гласит, что мы должны относиться к другим так, как хотим, чтобы относились к нам, является важным шагом в направлении совершения добрых дел. Однако одного этого знания недостаточно для полноценного нравственного развития, поскольку оно должно сопровождаться наличием таких качеств, как сострадание, уважение и готовность помочь другим. Кроме того, важно учитывать контекст каждой конкретной ситуации и применять золотое правило с учетом этого контекста. Таким образом, для совершения добрых дел необходимо не только знание золотого правила, но и следование ему, проявление эмпатии и готовность к самосовершенствованию.


artemandrimur228: 5 предложений, а тут только 3
Kotleta12: ох,у меня так получилось прости пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: kuznetsovanatali139
Предмет: История, автор: dmytrovoznk
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
1.Ярослав Мудрий став одноосібним правителем Русі-України у: А 1016 р.; Б 1036 р.; В 957 р.; Г 1019 р. 2.Яке місто заснував Ярослав Мудрий на землях відвойованих у поляків: А Ярослав; Б Юр’їв; В Галич; Г Володимир. 3. Позначте ім’я князя, за якого відбулося хрещення Русі: А Аскольд; Б Володимир Великий; В Ярослав Мудрий Г Святослав Ігоревич. 4.Сини Володимира,які вступили у боротьбу за київський престол після смерті батька: А Борис і Гліб; Б Святополк і Ярослав В Святополк і Мстислав; Г Мстислав і Ярослав 5. Храм,при якому було створено першу бібліотеку: А Десятинна церква; Б Успенський собор у Галичині; В Софійський собор у Києві; Г Києво-Печерська лавра. 6.“Рядовичі” в Київській Русі називали: А селян, які мали земельні наділи, вели своє господарство та виконували повинності на користь феодала; Б людей, які перебували у повній власності феодала (продавалися, дарувалися, передавалися в спадщину); В ремісників, які мешкали в садибах феодалів, працювали в їхніх майстернях і сплачували грошову данину; Г селян, які потрапили в залежність від феодала, уклавши з ним договір найму, працювали в його господарстві. 7.Про якого князя говориться в тексті :“І коли прибув, повелів він поскидати кумирів — тих порубати, а других вогню оддати. Перуна ж повелів він прив’язати коневі до хвоста і волочити з Гори по Боричевому [узвозу] на ручай, і дванадцятьох мужів приставив бити [його] палицями... І, приволікши його, вкинули його в Дніпро...” А Володимир Мономах; Б Володимир Великий; В Ярослав Мудрий; Г Святослав Ігоревич.​
Предмет: Қазақ тiлi, автор: leisana38
Предмет: Математика, автор: babymmm420