Предмет: Химия,
автор: lta08092010
3 завданя (в) Допоможіть будь ласка, дам 30 лайків!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Дано:
N(Zn) = 1,204 1022 молекул
Na = 6,02 1023 1/молекул
Найти:
m(Zn) - ?
Решение:
M(Zn) = 65 г/моль
n(Zn) = N(Zn) / Na = (1,204*1022) / (6,02 * 1023) = 0,02 моль
m(Zn) = n(Zn) * M(Zn) = 0,02 * 65 = 1,3 г
Автор ответа:
0
Ответ:36 +24=60а вы знали
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: abaura0
Предмет: Математика,
автор: davidmatvienko64
Предмет: Математика,
автор: roziboyevamuslima07
Предмет: Химия,
автор: Силина27м3
Предмет: Английский язык,
автор: Adb1111