Предмет: История, автор: uliagriseckina904

школа в державах стародавнього сходу та сьогодні запишіть схожі та відмінні риси

Ответы

Автор ответа: vinnikmarina3
0

Ответ:

Объяснение:

**Схожі риси шкіл в державах стародавнього Сходу та сучасних:**

1. **Акцент на освіту:** Обидві епохи визнавали важливість освіти для суспільства і розвитку.

2. **Роль вчителя:** Учителі відігравали ключову роль у передачі знань та формуванні характеру учнів.

3. **Навчальні предмети:** Обидві системи надавали значення різним предметам, таким як література, математика, мистецтво та науки.

**Відмінні риси:**

1. **Контекст:** В стародавньому Сході школи більше впливали релігійні та філософські традиції, в той час як у сучасних школах домінує секулярний підхід.

2. **Методи навчання:** Стародавні школи часто використовували традиційні методи навчання, такі як меморізація, вчення з текстів тощо, тоді як сучасні школи акцентують на інтерактивному та практичному навчанні.

3. **Структура системи освіти:** У державах стародавнього Сходу освіта може бути обмеженою елітними класами, в той час як у сучасних державах прагнеться до універсального доступу до освіти.

4. **Засоби навчання:** Сучасні школи користуються різноманітними технологіями та навчальними засобами, що різниться від того, що використовувалося в стародавні часи.


margobal812: спс
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: dianabelieva648
Предмет: География, автор: andrukolga
Нефтяные загрязнения происходят за счет сбросов в океанические воды нефтепродуктов - до 6 млн. т/г., являющихся аварийными при транспортировке и добыче нефти в морях. Нефть поступает в морские воды с речными стоками. В результате 2-4 % поверхности Тихого и Атлантического океанов покрыты нефтяной пленкой. К концу 90-х гг. общий мировой объем сточных вод приблизился к 5 тыс. км3 в год, или к 25% от "водного пайка" Земли. Средиземное море - одна из главных зон мирового судоходства: в нем одновременно находятся 2,5 тыс. судов дальнего плавания и 5 тыс каботажных. В результате это море в 60-70-х гг. превратилось едва ли не в главную "помойную яму" Европы. Возрастает угроза для глубоководных впадин: имели место случаи захоронения в них токсичных веществ и радиоактивных материалов. a) Показать источники (3) антропогенного вляния на литосферу (1) b) Определить последствия (3) антропогенного влияния (1)​
Предмет: Биология, автор: julia2176