Предмет: История, автор: 6snpfvcpmt

СРОЧНООО!!! 50 баллов
ПОМОГИТЕЕЕЕ!!!!!!

Історик О. Субтельний дійшов такого висновку: «Становище України в складі СРСР за хрущовської доби влучно визначив Борис Левицький фразою «друга серед рівних». Дедалі більше фактів указувало на те, що між Кремлем і Києвом виникло негласне порозуміння, за яким українцям за підтримку та співпрацю пропонувалася роль молодшого партнера в управлінні радянською імперією; росіяни, звісна річ, були старшими партнерами. Українцям, які не вірили в можливість самостійності й не прагнули здобути п, ця модерна версія малоросійства XIX ст., здавалося, пропонувала широкі індивідуальні можливості зробити карʼєру».
1) Чи були українські партійні діячі успішними в межах загальної радянської системи?
2)
Чи були збільшені права УРСР порівняно з попереднім періодом?
3)
За якими параметрами УРСР випереджала інші радянські республіки?

Ответы

Автор ответа: s8384995
0

Відповіді:

1) На підставі цитати з історика О. Субтельного, українські партійні діячі в межах загальної радянської системи мали обмежені можливості, бо Україні пропонувалася роль "молодшого партнера" в управлінні СРСР. Навіть якщо деякі українські діячі можливо досягали певних успіхів, загальний контекст вказує на те, що їхні можливості були обмеженими відповідно до цієї системи.

2) За цими словами історика, здається, що під час хрущовської доби УРСР отримала обмежені підвищені права порівняно з попереднім періодом, оскільки вона займала позицію "друга серед рівних" і, ймовірно, мала деякі переваги порівняно з іншими радянськими республіками. Однак, це не означає повного рівня прав у порівнянні з Російською Федерацією.

3) Уряд УРСР, можливо, мав певні переваги за певними параметрами у порівнянні з іншими радянськими республіками. Однак, зазначено, що це було негласне порозуміння, і їхні можливості були обмеженими порівняно з Російською Федерацією. Такі параметри, як індивідуальні можливості зробити кар'єру для українців, які підтримували та співпрацювали, можливо, були більш відкритими у порівнянні з іншими республіками, які вірили в самостійність.

Цитата О. Субтельного вказує на складну динаміку внутрішніх відносин у складі СРСР та різноманітність поглядів на роль України в цій системі.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nurbakutaimeken