Предмет: Українська мова, автор: polina2010c

(1) Дорога різко подерлася вгору, звиваючись серпантином. (2) Зникли залишені позаду садки. (3) Широчезна долина посту-пово вужчала, стиснена скелястими горбами. (4) На такому горбі обов'язково вершник застиглий, що стереже отари овець. (5) Верш-ник цей наче з каменю висічений і поставлений на тисячоліття. (6) А за тими горбами вже видно гори, оголені скелі, дикі ущелини. (За А. Дімаровим)

Ответы

Автор ответа: s8384995
0

Ответ:

(1) Дорога різко подерлася вгору, звиваючись серпантином. - У цьому фрагменті описується круте підйомне узбіччя, що звивається, утворюючи повороти, нагадуючи форму серпантину. Це створює образ дороги, яка стрімко піднімається із зигзагоподібними витками.

(2) Зникли залишені позаду садки. - Тут вказується на те, що залишили позаду себе область або місце, де колись були сади або садиби, які тепер уже не видно або не присутні.

(3) Широчезна долина поступово вужчала, стиснена скелястими горбами. - Описується перехід від широкої долини до тісніших просторів через скелясті горби, що стискають простір.

(4) На такому горбі обов'язково вершник застиглий, що стереже отари овець. - Це натяк на те, що на такій крутій вершині гори може перебувати пастух або вершник, який стереже стадо овець, і його присутність тут є звичайним явищем.

(5) Верш-ник цей наче з каменю висічений і поставлений на тисячоліття. - Описується вершник, як буденна частина ландшафту, схожа на висічену з каменю скульптуру, що здавалося б, вже існує тисячі років.

(6) А за тими горбами вже видно гори, оголені скелі, дикі ущелини. - Це вказує на те, що за горбами вже розкривається панорама гір, з оголеними скелями та дикими ущелинами, що створюють враження дикої та природньої краси.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: kirilkarelin
Предмет: Химия, автор: maksimevsikov
Елемент ферум являє собою суміш 4 ізотопів - нуклідів: 54Fe - 5,8457%, 56Fe - 91,754%, 57Fe - 2,119%, 58Fe – 0,282%. Знайти значення відносної атомної маси цього елемента.
Назвіть характеристики, за якими один електрон може відрізнятися від іншого чи бути подібним до нього.
Складіть електронні та графічні формули атомів – Нікелю та Германію.
Визначте елемент, атом якого має таку електронну формулу:
а) 1S2 2S2 2P6 3S2 3P6 3d6 4S2
б) 1S2 2S2 2P6 3S2 3P6 3d10 4S1
в) 1S2 2S2 2P6 3S2 3P5
Обчисліть кількість протонів та нейтронів у ядрі.
Напишіть схеми утворення йонів такими елементами – Алюміній, Цинк, Фосфор, Хлор. Визначте їх заряди.
Відносна молекулярна маса оксиду п’ятивалентного елемента – 142. Знайти формулу оксиду.
Елемент утворює оксид складу Е2О3. Масова частка оксигену в ньому – 47,05%. Який це елемент. Напишіть формулу оксиду та рівняння реакції взаємодії його з сульфатною кислотою.
Відносна молекулярна маса оксиду двохвалентного металу – 56. Масова частка оксигену в ньому 28, 57%. Знайдіть формулу оксиду. Який це елемент.
До складу солі входять: Натрій -37,71%, Силіцій -22,95%, та Оксиген. Знайти формулу сполуки та обчисліть її відносну молекулярну масу.
СРОЧНО ОЧЕНЬ НАДО!!!!!!!!!!
ДАЮ 50 БАЛЛОВ