Предмет: Физика,
автор: karolina0056
6.Яку масу срібла, взятого при температурі 62°С можна розплавити, передав
йому 520 кДж теплоти ?
ПЖ СРОЧНО!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
m = 2,3кг
Объяснение:
Дано:
t = 62°C
Q = 520кДж = 52 * 10⁴ Дж
tпл = 962°С
с = 250 Дж/(кг * °С)
_____________
m – ?
Решение:
Q = cm * ∆t
Q = cm * (tпл - t)
m = Q/c(tпл - t)
m = 52 * 10⁴/ 250(962 - 62) = 52 * 10⁴/ 250 * 900 = 52 * 10⁴/ 225 * 10³ = 2,3кг
karolina0056:
Спасибо!!!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: az09syrixel
Предмет: Математика,
автор: sonikswwx
Предмет: Химия,
автор: anastasia022021anna
Предмет: Физика,
автор: olejik1901
Предмет: Обществознание,
автор: Amirskakbaev