Предмет: Физика,
автор: aboba2412
Світловий промінь, що падає з повітря на поверхню рідини,
перепендикулярний до відбитого променя. Кут між відбитим і
заломленим променями дорівнює 105 градусів. Чому дорівнює кут заломлення?
Ответы
Автор ответа:
0
1,4
Объяснение:
a-?
П21-?
y = 30°
φ = 105°
З риску бачимо, що в дорівнює:
β-180-γ-φ
β-180-30-105=45°
Кут відбивання дорівнює куту падіння,
α-β
a=45°
Відносний показник заломлення:
n21-sina/siny(тут тоже через дріб)
n21-sin45/sin30 (тут як дріб)=1,41
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: xxkendixx62
Предмет: Математика,
автор: darakotelnikova776
Предмет: Математика,
автор: fdundarov
Предмет: Физика,
автор: puushka
Предмет: Математика,
автор: steve564783