Предмет: Физика, автор: teemkasl

Визначити сили Ампера, яка діє на провідник за струмом 4,5А довжиною 80см, якщо індукція магнітного поля 50 мТл а провідник розміщений під кутом 45 градусів. Срочно

Ответы

Автор ответа: denis20202022
0

Ответ:

Объяснение:

F = 4.5 А * 0,8 м * 50 /1000 тл * sin 45°

sin 45° = 0.76

F = 4.5*0.8 * 0.05 * 0.75 = 0.135 Н = 135 мН

Похожие вопросы