Предмет: Українська мова, автор: ptimur657

спільне для обох варіантів: написати мінітвір (5 - 7 речень) на тему "Зимова казка", використавши 4 іменники ІІ відміни на -ар, -ир, -яр, надписавши над ними групу, до якої вони належать. Також використати 4 іменники ч.р. в Р.в. (які мають закінчення -а, -я, -у, -ю). У використаних іменниках виділити закінчення. СРОЧНО ДАЮ 45 БАЛЛОВ

Ответы

Автор ответа: lllllllllll123233
1

Ответ:

Група -ар:

У зимовій казці зустрічається старий колокольчик. Він має прекрасну золотисто-червону поверхню, покриту морозною росою. Колокольчик лунає своїм дзвоном по всій стороні. Чудово проникає до серця і виганяє холод.

Група -ир:

У дивовижній зимовій казці з'являється прудкий санчата. Вони рухаються надзвичайно швидко та легко, незбагненним ритмом котрогось закручують під собою сніжок. Один зі санчат виглядає наче маленький сровінчик. Метаморфоза санчат створює незабутні українські зимові образи.

Група -яр:

У магічній зимовій казці мерехтить та світиться крижинка. Вона настільки промениста, що малює маленькі барвисті спектри на сніжних полонинах. Крижинка відкриває перед очима ніжну Ілюзорну красу та розкіш.

Родовий відмінок чоловічого роду:

У всій цій багатогранній зимовій казці зустрічається прекрасний кришталевий келих. На його поверхні відображаються найніжніші візерунки та малюнки. Келих вбирає в себе радість, мрії та втілення бажань.

У незвичайній зимовій казці з'являється чарівний ліхтарик. Світло його плавно розкладається на борозні снігово-засніженої землі. Ліхтарик розселяє зимову таємницю та надихає нас до нових подорожей.

У цій чудернацькій зимовій казці маємо величний палац. Він знаходиться на високому пагорбі, оточений сріблювато-білими деревами. Палац охороняє загадковий стражник, що носить сріблясту лату та глибокий кам'яний меч.

У казковій зимовій казці зустрічається магічний вітерець. Він приносить свіже та притуляюче відчуття спокою. Вітерець ласкаво грає з пухнастими білими хмарами та повертається назад до казки.

надіюсь допомогла!

Автор ответа: shkrabanastasia04
1

Ответ:

Зимова казка

Група іменників ІІ відміни:

Замар (родовий відмінок: замару) стояв мовчазно серед білого простору, облягаючи холодом своїми високими баштами.

Сніговир (родовий відмінок: сніговиру) був створений сніговиками веселощів та дитячих мрій.

Зимовяр (родовий відмінок: зимовяру) огортали свої дерева та кущі, створюючи місце для чарівного танцю хрущів на льоду.

Лісар (родовий відмінок: лісаря) та снігур (родовий відмінок: снігуря) замріяно спостерігали за казковим пейзажем, де кожен сніпок здавався дивом.

Зима прикрашала світ своєю неповторною красою, роблячи кожен момент справжньою казкою для всіх, хто доторкався до її чарівного світу.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: f85986798
Знайти в КОЖНОМУ рядку неправильно написані слова.

1.Щонайкраще, щезають враз, товариська зустріч, Турсунзаде, делегат, дифузія, пропагандиський, морозиво, подорожжю, легкоатлетичний.
2. Світло-абрикосовий, Євангеліє, жар-птиця, завидна, електронно-обчислювальна, езопівська мова, до смаку, розшити, Дніпропетровщина, довгожданний.
3. Ложечка, діаметрально протилежний, будь з ким, декому, двадцяти мільярдний, гордіїв вузол, боягузтво, кінчик, без кінця-краю, без’язикий.
4. Без відома, аніяк, Андріїва книжка, на абиякому, пів Австрії, антиісторичний, важкоатлет, коли б то знав, по-братськи, непередавано гарно.
5. Скаламучений, ввічливо, кістлявий, кисло-солодке, всеодно, якнайвищий, кон’юктура, високоякісний, лосьйон, раз у раз.
6. Абу Алі Ібн Хасан Ібн Хусейн Ібн Сіна, торт «Пражзький», фінансово-економічний, нашвидкуруч, Жуль Верн, п’ятьмастами тридцятьма п’ятьма, не з руки, не сьогодні-завтра, як-не-як, доньчин.
7. На диво, жовтогарячий, кілька годинний, дарма що, нібито, півлимона, по-вовчи, Бог, за вимогою, все ж таки.
8. Прямо залежний, втридорога, щовесни, коли-не-коли, місто Улан-Уде, дущий, писатимете, абикуди, казна-що, півоберта.
9. М'ясо-молочний, іди-бо сюди, вудлище, ветиринар, знемагаючи, не до вподоби, чимало, з усіх усюд, прямо залежний, попідвіконню.
10. Опритомнів, передусім, щогодини, зопалу, спересердя, відразу, по-київськи, народний артист України, дифіцит, цвях.
11. Чепурушка, з-поміж осоки, завивати, прогремів, дебют, кулемет, сутеніє, знежирене, диригент, наївний.
12. Сформований, приречений, неоціненна, індивідуум, абищо, репертуар, фолькльор, Новоград-Волинський, Прилуцька гімназія, чернетка.
Предмет: Українська мова, автор: sofiaaksonova941