Предмет: Литература, автор: elizavetademenko816

укажіть засіб образної характеристики якого немає в драматичних творах твір Маруся

Ответы

Автор ответа: n28182657
0

Ответ:

лалалалалалв

Объяснение:

аолаоаоаоаооаоаоаоаоааооа́

Автор ответа: liza88344
0

Ответ:

Мова героя - це засіб образної характеристики, який найчастіше використовується в драматичних творах. Однак, як правило, інші засоби теж присутні:

1. **Самокарактеристика героїв:** персонажі можуть розповідати про себе, висловлювати свої думки, почуття та мотивації.

2. **Авторська характеристика:** автор може використовувати описи та коментарі, щоб надати свою точку зору на характери та їхні дії.

3. **Ставлення до інших героїв:** взаємодія персонажів і відношення між ними розкривають їхні характери та взаємини.

4. **Характеристика інших героїв:** дії та діалоги одного персонажа щодо інших можуть включати в себе образні засоби, що вказують на характеристику інших героїв.

Отже, всі зазначені елементи можуть використовуватися для створення образів в драматичних творах.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: slavikl20112015
1. Позначте визначення молекули: А) найменша частинка речовини, що зберігає її властивості; Б) найменша частинка речовини, що здатна до самостійного існування; В) найменша частинка елемента, що зберігає його властивості; Г) найменша кількість речовини, що бере участь у хімічних перетвореннях.. 2. Коефіцієнт – це число, що показує: а) кількість груп атомів у молекулі; б) сумарну кількість атомів у молекулі; в) кількість атомів кожного хімічного елемента в молекулі; г) кількість молекул речовини. 3. Які з наведених сполук потрібно віднести до простих: а) H2O; б) O2 ; в) CuSO4 ; г) O3 ; д) Cu; е) Na2SO4 . 4. Які поняття з наведених нижче можна вважати вірними: а) молекула натрій хлориду; б) молекула повітря; в) атом крейди; г) атом гелію; д) іон хлору; е) молекула гелію. 5. Знайдіть формулу, яка відповідає запису: а) три вільні атоми кисню; б) три атоми кисню, що входять до складу складної речовини; в) три двоатомні молекули кисню: 1) HNO3 ; 2) 3H2O; 3) 3O2 ; 4) 3O; 5) 2CO2 . 6. Визначити відносну молекулярну масу MgO, C3H6 , K2S, K2SO4 . 7. Визначте масові частки елементів в сполуці N2O5 . 8. Складіть формули запропанованих сполук: І ІІІ ІІ ІІІ І ІV І Ca Cl, Mg N, Al S, Fe Cl, Si Cl. 9. Випишіть формули й позначте римськими цифрами валентність елементів у сполуках із Сульфуром, знаючи, що в цих сполуках він двовалентний: Al2S3 , Na2S, MgS, CS2 , PbS, Ag2S. 10. Складіть формули складних речовин, утворених елементом Оксигеном і такими елементами: Mg(II), Cr(VI), Hg(I), Pb(IV), Sn(IV), Al(III), N(II).​
Предмет: География, автор: anvarnazmitdinov8