Предмет: Физика,
автор: sekwaia
Яка довжина електромагнітної хвилі, якщо за 4 хв відбувається 8000коливань.( з розв'язком будь ласка)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
* За 4 хвилини відбувається 8000 коливань
* Щоб знайти довжину хвилі, скористаємось формулою:
λ = v / f
де λ - довжина хвилі
v - швидкість поширення хвилі
f - частота коливань
* Швидкість поширення електромагнітної хвилі дорівнює швидкості світла с = 3·10^8 м/с
* Кількість коливань за 4 хв = 8000
* Тоді частота коливань f = кількість коливань / час = 8000 / (4·60) = 33 Гц
* Підставляємо значення у формулу:
λ = 3·10^8 м/с / 33 Гц = 9·10^6 м = 9 мм
Відповідь: довжина електромагнітної хвилі дорівнює 9 мм.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nastavigovska
Предмет: Физика,
автор: Ритка2008
Предмет: Физика,
автор: solomon8834
Предмет: Английский язык,
автор: vm95