Предмет: Українська література, автор: oleksiysidorchuk05

Терміново даю 20 балів!!!!!! Напишіть твір обсяг півтори сторінки на тему Різдвяне диво

Ответы

Автор ответа: tmargo318
1

В день Різдва, коли вулиці вкриті снігом, а будинки святково прикрашені, відбувається справжнє диво. Кожен куток міста засинає у величезному покривалі білого снігу, а в повітрі витає запах ялинки та свіжозапеченого печива. У цей час, коли серце наповнене теплом та вірою, стає зрозуміло, що Різдво – це не лише свято, але й диво, яке розкривається кожному.

Спочатку диво відзначається у прикрашенні святкової ялинки. Кожна іграшка – це своєрідна крапелька радості, яка надає дереву особливого сяйва. Світлові гірлянди і мерехтливі ліхтаріки роблять кожен вечір магічним, нагадуючи про те, що справжнє диво може трапитися у будь-який момент.

Родини об'єднуються навколо святкового столу, обмінюючи теплі слова та подарунки. Усмішки на обличчях близьких та дорогих людей – це саме те диво, яке робить свято повноцінним. Важливі не лише подарунки, а й та атмосфера взаєморозуміння і тепла, яка заповнює кожну кімнату.

Однак справжнє Різдвяне диво таїться в самих серцях людей. В цей час багато з нас стають добрішими, чутливішими та відкритішими до інших. Можливість подарувати радість і зробити чийсь день кращим – це диво, яке в собі має справжній сенс свята.

Отже, Різдво – це не лише час для веселих святкових заходів, але і можливість відкрити в собі двері для Різдвяного дива. Кожен з нас, занурившись у цю атмосферу тепла та доброти, може відчути, як розцвітає справжнє Різдво в його серці.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: n116
7. Усі займенники потрібно писати разом у рядку (1 бал) А що/небудь, де/кому, ні/ким Б чому/сь, де/якої, аби/чому в будь/хто, аби/що, де/котрий г де/які, аби/яка, хто/небудь Д де/хто, чий/небудь, аби/чому 8. Правильну вимову відображає фонетичний запис слова (1 бал) А снiжка [с н' i шка] Б комісія [ком'і с'ій а] В кігті [к'ігт' i] г Дужка [д' ушка Д лазня [л á з'н'а] 9. НЕПРАВИЛЬНО позначено наголос у слові в рядку (1 бал) А решето, спина Б бешкет, колесо В позначка, обруч (іменник) Г відгомін, центнер Д середина, ознака 10. Установи вiдповiднiсть. (1 бал) Розряд займенникiв за значенням 1 неозначенi 2 означальні 3 вказівні 4 присвійні Займенники А самий, інший, кожний Б абищо, хтось, казна-що В той, такими, цiєю Г НИМ, Тобою, їх Д МОЇ, Ваші, твоя 11. Постав пропущені розділові знаки в реченні. (1 бал) Юні друзі завжди пам'ятайте, що слово не горобець. 12. Творче завдання (3 бали) 1234 А Б В А Б В А Б В А Б В​