Предмет: Физика,
автор: dimarybchak23
ПОТРІБНА ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА.
Період коливань звукової хвилі 14 секунд. Знайдіть частоту хвилі. Чому дорівнює довжині цієї хвилі в воді? Намалюйте цю хвилю.
Ответы
Автор ответа:
0
Примітка: Вибач, малювати не маю можливості але зі всім іншим можу допомогти!
Дано:
T = 14с
υ = 1440 м/с
ν - ?
λ - ?
Розв'язання:
1) Так як частота та період - взаємо обернені величини то: ν = 1/T = 1/14 = 0,714 Гц
2) Дізнаємось довжину хвилі за формулою: λ = υν = υ/T = 1440/14 = 102,857 м.
В-д: ν = 0,714 Гц; λ = 102,857 м.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: vladbespalov7k
Предмет: Математика,
автор: gabenkronos
Предмет: Химия,
автор: ka268773
Предмет: Физика,
автор: sashaanikushina
Предмет: Математика,
автор: Ratmir140410