Предмет: Физика, автор: znahyrenkopavel

Допоможіть будь ласка за 40 балів
Обчислть кількість теплоти,яка витрачається на нагрівання мідної кульки масою 200 г на 40
градусів. Питома теплоємність міді дорівнює 400 ( Дж/кг·°C.).

Ответы

Автор ответа: raimgulum
1

Ответ:

Для обчислення кількості теплоти використовуємо формулу:

\[ Q = mc\Delta T, \]

де:

- \( Q \) - кількість теплоти,

- \( m \) - маса,

- \( c \) - питома теплоємність,

- \( \Delta T \) - зміна температури.

Підставимо значення:

\[ Q = (0.2 \, \text{кг}) \times (400 \, \text{Дж/кг} \cdot \text{°C}) \times (40 \, \text{°C}). \]

Проведемо обчислення.

\[ Q = 0.2 \, \text{кг} \times 400 \, \text{Дж/кг} \cdot \text{°C} \times 40 \, \text{°C} \]

\[ Q = 0.2 \, \text{кг} \times 16000 \, \text{Дж/°C} \]

\[ Q = 3200 \, \text{Дж}. \]

Отже, кількість теплоти, яка витрачається на нагрівання мідної кульки масою 200 г на 40 градусів, дорівнює 3200 Дж.

Объяснение:

Автор ответа: 1Manka1
1

Ответ:

3,2кДж

Объяснение:

Дано:

m=200г=0,2кг

∆t=40°C

c=400Дж/кг°С

=============

Q-?

Q=cm∆t=400*0,2*40=3200Дж

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: amunisa52