Предмет: Физика,
автор: annanovykova0708
10.Яка теплота виділяється при твердненні ( остиганні ) 50 кг сталі , узятої при температурі плавлення 1400°С і подальшому остиганні до 20°С , якщо питома теплота плавлення сталі 82 кДж/кг і питома теплоємність сталі 460 Дж/кг °С . Допоможіть будь ласка
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Для розв'язання цієї задачі, спочатку розрахуємо кількість тепла, яка звільнюється під час остигання сталі з температури плавлення до 20°C.
1. Теплота, яка виділяється під час остигання сталі з температури плавлення до 20°C:
Кількість тепла = маса * питома теплоємність * (кінцева температура - початкова температура)
Кількість тепла = 50 кг * 460 Дж/кг°C * (20°C - 1400°C)
Згідно з умовою, сталь остигає з температури плавлення 1400°C до 20°C, тому:
Кількість тепла = 50 кг * 460 Дж/кг°C * (-1380°C) = -31740000 Дж
Отримали від'ємне значення теплоти, оскільки сталь остигається, тобто вона віддає тепло навколишньому середовищу.
Це значить, що при остиганні сталі з температури плавлення до 20°C звільниться 31 740 000 Дж тепла.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: wellsssd
Предмет: Алгебра,
автор: keed001
Предмет: Другие предметы,
автор: b631177
Предмет: Другие предметы,
автор: sofamskl40
Предмет: Физика,
автор: GG228FOM