Предмет: Физика,
автор: anastasiaoksentuk97
На скільки градусів нагрівається вода в склянці, якщо їй надати 10 ДЖ теплоти? Місткість склянки дорівнює 200см³
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
0,012°С
Объяснение:
Дано:
Q=10Дж
с=4200Дж/кг°С
V=200см³=200*10-⁶м³
р=1000кг/м³
=============
∆t-?
m=pV=1000*200*10-⁶=0,2кг
Q=cm∆t=>
∆t=Q/(cm)=
=10/(4200*0,2)=
=0,012°С
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: misskatechka
Предмет: Математика,
автор: maderez1234
Предмет: Английский язык,
автор: artemevb2017
Предмет: Алгебра,
автор: miramishaa
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: udd22