Предмет: Химия, автор: masunkaflegentova

Помогите дам 100 балов!!!!!!

1 варіант
№1. Визначити елемент III групи, якщо молекулярна маса його оксиду
становить 70. Написати схему будови атома, електронну формулу та положення
у комірках. (46)
№2. Визначити типи хімічного зв*язку у сполуках: (26)
Mgl2 –
B2O3 –
S4 - ...
Fe - ...
№3. Обчислити відносну густину газу А за воднем, якщо його густина за
киснем становить 2.
(26)
№4. Обчислити масу кисню, який займає об*єм 1,12л. (26)
№5. Визначити елементи, які мають протонні числа - 4, 12, 20. Що спільного у
будові їхніх атомів? Який із цих елементів має вищу хімічну активність? (26)

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

1)

Дaнo:

Mr(E₂O₃) = 70

Найти: Ar(Е) - ?

Підставимо атомну масу кисню в оксид і отримаємо:

2E + 16 * 3 = 70

2Е + 48 = 70

2Е = 70 - 48

2Е = 22

Е = 22 : 2

Е = 11

Цей елемент Бор, його молекулярна маса дорівнює 11 і знаходиться в  III групі ПСХЕ.

Електронна формула Бору : 1s²2s²2p¹

Схема будови ₊₅В )₂)₃

положення у комірках

              p    ↑  

2рівень s ⇅  

1рівень  s ⇅

2)

Mgl2 - йонний зв'язок

B2O3 - ковалентний полярний зв'язок

S4 - rовалентний неполярний зв'язок

Fe - металічний  зв'язок

3)

DH₂(газу) - ?

M(газу) = DO₂(газу) * M(O₂) = 2 * 32 = 64 г/моль

DH₂(газу) = M(газу)/M(Н₂) = 64/2 = 32

4)

n(O₂) = V(O₂)/Vm = 1,12/22,4 = 0,05 моль

М(O₂) = 16 * 2 = 32 г/моль

m(O₂) = n(O₂) * М(O₂) = 0,05 * 32 = 1,6 г

5)

протонове число - 4 у атома Берилію

протонове число -12, у атома Магнію

протонове число -20 у атома Кальцію

спільного у будові їхніх атомів: кількість електронів на зовнішньому енергетичному рівні по 2

вищу хімічну активність має Кальцій

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: ariadnanegaluk
Предмет: Математика, автор: aleksandradudkina085