Предмет: Українська мова, автор: hospodynira

Зробити схеми синтаксичного аналізу складних речень які дано з різними видами звʼязку по пунктах з фото

Речення: 1. Ти не йди в пишний дім, де музика бринить, де танцюють веселії пари, там ще гірше серденько тобі заболить, чоло вкриють ще тяжчії хмари (Леся Українка)

2. Осліплені місяцем гори блищать, Їм кедри і сосни казки шелестять, І дивні пісні їм співають вітри, Що нишком підслухали в моря з гори (О. Олесь)

Приложения:

Ответы

Автор ответа: nadi0209
1

Ответ:

[Ти ( ПІДМЕТ) не йди (ПРИСУДОК) в (як ОБСТАВИНА) пишний (ОЗНАЧЕННЯ) дім (ОБСТАВИНА)], де (сполучник, ніяк не підкреслюємо) музика (ПІДМЕТ) бринить (ПРИСУДОК), де (сполучник, танцюють не підкреслюємо) веселії (ПРИСУДОК (так-так, не означення)) пари (ПІДМЕТ), [там (сполучник) ще гірше (ОБСТАВИНА) серденько (ПІДМЕТ) тобі (ДОДАТОК) заболить (ПРИСУДОК), чоло (ДОДАТОК) вкриють (ПРИСУДОК) ще тяжчії (ПРИСУДОК) хмари (ПІДМЕТ). ]

[...], (де...), (де...), [...] Речення складнопідрядне.

Объяснение:

[Осліплені (ОЗНАЧЕННЯ) місяцем ( ДОДАТОК)гори (ПІДМЕТ) блищать (ПРИСУДОК), Їм (ДОДАТОК) кедри (ПІДМЕТ) і (СПОЛУЧНИК) сосни (ПІДМЕТ) казки (ДОДАТОК) шелестять (ПРИСКДОК), І (СПОЛУЧНИК) дивні (ОЗНАЧЕННЯ) пісні (ПІДМЕТ) їм (ДОДАТОК) співають (ПРИСУДОК) вітри (ПІДМЕТ)], Що (ПДМЕТ ( так, не сполучник сполучне слово)) нишком (ОБСТАВИНА) підслухали (ПРИСУДОК) в моря (ДОДАТОК) з гори (ОБСТАВИНА)

[...], (...)

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: buzinasofia876