Предмет: Физика,
автор: LizaFoxlizaliza
1)Визначте період коливань електромагнітної хвилі з довжиною 300 м.
2)Сигнал радіолокатора повернувся до цілі через о,4мс. На якій відстані перебуває ціль ?
помогите! 60б
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
вук подорожує швидше у воді, де швидкість звуку приблизно 1500 метрів за секунду. Припустимо, що сигнал радіолокатора повернувся до цілі через 0,4 мс (0,0004 секунди). Тоді відстань до цілі можна знайти за допомогою формули:
Відстань= 2Час затримки ×Швидкість звуку
Відстань= 20,0004с×1500м/с
Відстань=0,0002×1500м
Відстань=0,3метра
Отже, за цим прикладом відстань до цілі складає приблизно 0,3 метра або 30 сантиметрів.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: dennov0811
Предмет: Право,
автор: daryataran1989
Предмет: Українська мова,
автор: veronikadymova8
Предмет: История,
автор: sabrinachocolate
Предмет: История,
автор: elizabeth1461