Предмет: МХК, автор: kovrialbina84

1. Назвіть кожну споруду та стиль, до якого вона належить. 2. Перелічіть художні засоби, які допомогли вам розпізнати ці бу- дівлі. 3. Коротко охарактеризуйте особливості, притаманні архітектурі кожного стилю. 4. Вндiлiть спільнi та відмінні рисн в архітектурному мистецтві минулого.​

Ответы

Автор ответа: platplug29
1

Объяснение:

1. Я не маю інформації про певні споруди і їх стилі у вашій локалізації. Рекомендую сконсультуватися з архітектором або знайомим, який спеціалізується на архітектурі вашого регіону для докладнішої інформації.

2. Художні засоби, що допомагають розпізнати будівлі включають форми, пропорції, декоративні деталі, використання кольорів та матеріалів, архітектурні елементи (такі як колони, арки, дахи), розташування будівлі у просторі, та інші фактори, які роблять кожну будівлю унікальною.

3. Особливості кожного стилю в архітектурі можуть включати різні елементи, форми, пропорції та декоративні елементи. Наприклад, готичний стиль має характерні високі та точні башти, складні кам'яні орнаменти і вітражі, а ренесансний стиль має ексцентричні деталі та симетрію. Кожен стиль має свої унікальні риси, які відрізняють їх один від одного і дають їм свою архітектурну ідентичність.

4. Спільні риси у мистецтві архітектури минулого можуть включати використання різних стилів, пропорцій та декоративних елементів залежно від епохи та культури. Однак, відмінні риси можуть бути неповторні для кожного стилю, використання різних матеріалів, форм та деталей. Також, архітектурні рішення можуть відображати соціокультурні аспекти, політику та вірування того часу.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: vladimirrxr
Предмет: Українська мова, автор: resnikoff13
Варіант II ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ 1. Дієприкметниками є всі слова в рядку: А стираючи, написавши, зрізавши Б стирати, написати, зрізати В стертий, написаний, зрізаний Г стирають, напишуть, зріжуть 3. АКТИВНИЙ Дієприкметник ужито в реченні: А 3 рідною мовою пов'язані найдорожчі спогади про перше слово, почуте в колисці з материних уст (Б. Антоненко-Давидович). Б Тополя шепоче у він відчинені (Г. Кириченко). в я розпитаю про листя, опале в осіннім саду (1. Коваленко). ■ г Тополі розтрiпанi потяглися до сонця (Б. Харчук). 5. Усі діеприкметники з не пишуться окремо в рядку: А машина не/застрахована, не/застрахована машина, не/застрахована в агентстві машина Бне/обдуманий вчинок хлопця, не/обдуманий хлоп- цем вчинок, не/перевірений твір учня В не/пiдробний підпис керiвника, своєчасно не/завер- шена розмова, не/завершена розмова однокласників Г розмова старшокласників не/завершена, не/витра- чена юнаком сила, портрет не/закiнчений 2. Дієприкметник виконує роль означення в ре ченні: А цвіла приморожена осінь (П. Перебийніс). Б Повітря насичене несказанною ніжністю (1. Сен ченко). В Тут руками прадідів зігріта кожна грудка рiдно землі (О. Лупій). Г З дитинства я закохана в слова (В. Малишко). 4. Дієприкметниковий зворот треба виділяти комами в реченні (розділові знаки пропущено): А Широке рівне плесо вiддзеркалювало срiбнi кучері залитих сяєвом хмар (В. Нестайко). Б Сумно на небі повитому в хмари (Дніпрова Чайка). В Сниться вночi менi зорями вишите небо (Г. Ки- риченко). ГЗ золота з ткане с леться (М. Рильський). 6. Визначте рядок, у якому в усіх словах пишемо н: А суко...ий, захід...ий, механіч...ий Б викона...ий, занесе...ий, скоше...ий В захище...ий, новообра...ий, несказа...ий Г теплообмі...ий, худож...iй, соло...ий
ДАЮ 50 БАЛОВ​