Предмет: Химия, автор: gera66938

визначте молекулярну формулу вуглеводню, масові частки Карбону та Гідрогену в якому відповідно дорівнюють 80% та 20%. Густина речовини за нормальних умов становить 1,34 л/моль​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Обчислимо кількість речовини Карбону та Гідрогену

n(C) = m(C)/M(C) = 80/12 = 6,7 моль

n(H) = m(H)/M(H) = 20/1 = 20 моль

n(C) : n(H) = 6,7 : 20 = 1 : 3 | *2

Найпростіша формула вуглеводню С2Н6

Один моль будь-якого газу займає 22,4 л за н.у.

З виразу: Vm = V/n знаходимо скільки моль складе 1 л газу.

n = V/Vm = 1/22,4 = 0,045 моль.

Густина газу свідчить, що 1 л газу має масу 1,34 г . Можна знайти молекулярну масу газу:

М = m/n = 1,34/0,045 = 30 г/моль.

М(С2Н6) = 12 * 2 + 1 * 6 =  30 г/моль.

Справжня формула вуглеводню С2Н6 - етан

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: Аноним
Предмет: Английский язык, автор: Аноним