Предмет: Физика,
автор: murMir0
На відстані 3200 м від спостерігача вдаряють молотком по залізничній рейці.
Спостерігач, приклавши вухо до рейки, почув звук на 8 с раніше, ніж він дійшов до
нього по повітрю. Знайдіть швидкість звуку в сталі, якщо швидкість звуку в повітрі
340 м/с. (Відповідь округліть до цілого значення).
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Швидкість звуку в сталі можна знайти, використовуючи формулу швидкості звуку:
v = d / t
де v - швидкість звуку в сталі, d - відстань, на якій спостерігач почув звук на 8 с раніше, ніж він дійшов до нього по повітрю, t - різниця у часі сприйняття звуку спостерігачем.
За умовою задачі, d = 3200 м і t = 8 с. Підставимо ці значення до формули:
v = 3200 м / 8 с = 400 м/с
Отже, швидкість звуку в сталі дорівнює 400 м/с. Відповідь: 400 м/с.
Похожие вопросы