Предмет: Химия,
автор: ronekminecraft232
11.2. Відносна молекулярна маса сполуки Карбону й Сульфуру така сама, як і сполу ки N2O3. Відомо, що в молекулі міститься один атом Карбону. Виведи хімічну формулу цієї сполуки.
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
Дано:
Mr (N2O3)=76
хім.формула-?..
28+48=76
76-12=64
Mr(S)=32
64÷32=2
Відповідь: СS2 (Хімічна формула)
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: 2710aap
Предмет: Другие предметы,
автор: kristinagajdaj0
Предмет: Русский язык,
автор: udvudarsenij
Предмет: Математика,
автор: rabbitti
Предмет: Биология,
автор: valeriacernysova706