Предмет: Литература, автор: diana78783

відповідь на питання: Чому, на вашу думку, у творах мистецтва теми війни та вірності - суголосні? Поясніть вислів: "У війни нежіноче обличчя"​

Ответы

Автор ответа: Аноним
2
У війни не жіноче обличчя» – це документ людської пам’яті, запис історій жінок, яких війна змусила взяти в руки зброю для захисту рідної землі від фашизму. Ця книга – результат кількарічної кропіткої праці: авторка розшукувала учасниць Другої світової війни і записувала їхні свідчення, які цілковито відрізнялися від свідчень чоловіків-ветеранів та від офіційної форми викладу спогадів про ті події. Письменниця досліджує духовний світ жінок, які виживали в нелюдських умовах війни. У книзі зображено їхнє ставлення до смерті і необхідності вбивати, стосунки з чоловіками-соратниками і командирами, про побут на війні; про бажання жити після всього побаченого і пережитого, а ще – про повоєнну необхідність повернутися до жіночності, яка виникала не лише з внутрішньої потреби, але й через тиск суспільства,бо навіть найближчі люди вимагали якнайшвидше витіснити пережитий жах із свідомості.
Автор ответа: vikais20052007
2
У творах мистецтва теми війни та вірності часто співвідносяться через їхню здатність викликати сильні емоції та відображати складність людських характерів у найекстремальніших умовах. Вислів "у війни нежіноче обличчя" може вказувати на те, що у воєнний час спільність традиційних гендерних ролей часто розпливається, оскільки жінки можуть знаходитися в ситуаціях, які вимагають від них сили, мужності та відваги, які традиційно пов'язуються з чоловіками. Це може відображати непередбачуваність та складність воєнного часу, коли люди виявляють несподівані якості та реакції у змінюваних умовах.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: azting1999
Предмет: Математика, автор: SOFITATU