Предмет: Химия, автор: voolera

В якій масі кисню міститься стільки молекул, скільки атомів міститься у 2г водню?
помогите!!!!!​

Ответы

Автор ответа: 3885573
0
Добре, спробуємо розібратися. Один моль будь-якої речовини містить \( 6.022 \times 10^{23} \) молекул або атомів цієї речовини. Молярна маса водню - 1 г/моль.

Знаючи це, можемо визначити, скільки молекул міститься у 2 г водню:

Молярна маса водню = 1 г/моль

Таким чином, у 2 г водню буде \( \frac{2 \text{ г}}{1 \text{ г/моль}} = 2 \text{ моль} \) водню.

Оскільки один моль містить \( 6.022 \times 10^{23} \) молекул, то 2 моля водню містять \( 2 \times 6.022 \times 10^{23} \) молекул.

Тепер до вашого запитання про масу кисню. Молярна маса кисню - 16 г/моль. Щоб знайти масу кисню, необхідно знати кількість молей кисню.

Якщо утворення води (H₂O), то для кожного молекули води (H₂O) ми маємо два атоми водню (H) і один атом кисню (O).

Якщо 2 моля водню утворюються від 1 молі кисню, то кількість молей кисню буде \( \frac{2 \text{ моль}}{2} = 1 \text{ моль} \) (співвідношення 1:2 для H:O у воді).

Отже, маса 1 моля кисню - 16 г. Ми маємо 1 моль кисню, отже, маса цього кисню буде 16 г.

Сподіваюся, це допоможе!
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: HZ1111
Предмет: Окружающий мир, автор: elizabetlisicyna0705
Предмет: Алгебра, автор: maria060165
Предмет: Химия, автор: sss333z