Терміново завдання з хімії даю 50 балів

Ответы
Ответ:
Щоб обчислити масову частку виходу продукту реакції (ферум(ІІІ) хлориду) від теоретично можливого, спочатку знайдемо масу хлору, який взяв участь у реакції.
1. Знайдемо масу хлору:
Маса хлору = Маса ферум(ІІІ) хлориду - Маса заліза
Маса хлору = 15,25 г - 5,6 г = 9,65 г
2. Знаходимо масу теоретично можливого ферум(ІІІ) хлориду, вважаючи, що всі 5,6 г заліза перетворилися в хлорид.
Теоретично можлива маса ферум(ІІІ) хлориду = Маса заліза + Маса хлору
Теоретично можлива маса ферум(ІІІ) хлориду = 5,6 г + 9,65 г = 15,25 г
3. Обчислимо масову частку виходу:
Масова частка виходу = (Маса фактичного продукту / Маса теоретично можливого продукту) * 100%
Масова частка виходу = (15,25 г / 15,25 г) * 100% = 100%
Отже, масова частка виходу ферум(ІІІ) хлориду від теоретично можливого становить 100%.
думаю допомогла