Предмет: Химия,
автор: margaritakovalchyk
Обчисліть число атомів, що містить фосфор кількістю речовини 0,5 моль. Дано:
v(Р)=0,5 моль
Знайти:
N(P)-?
Ответы
Автор ответа:
1
За законом Авогадро, число атомів у 1 моль речовини дорівнює числу Авогадро, яке дорівнює 6,022×10^23. Отже, число атомів фосфору в 0,5 моль дорівнює:
N(P) = v(P) * NA
N(P) = 0,5 моль * 6,022×10^23 атомів/моль
N(P) = 3,011×10^23 атомів
Відповідь: N(P) = 3,011×10^23 атомів.
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: merakmkad
Предмет: Информатика,
автор: snizanamalec
Предмет: Алгебра,
автор: p691620
Предмет: Русский язык,
автор: katebukut
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним