Предмет: Физика,
автор: PONTOPITOPITOP
ДОПОМОЖІТЬ ЗРОБИТИ ЛАБОРАТОРНУ РОБОТУ, ДАЮ 100 БАЛЛІВ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Fтep=1,2H
m=400г=0,4кг
К(Сорри, я не могу ставить эту букву)=
k=Fтер/N=Fтep/mg=1,2H / (0,4кг * 10 Н/кг)=0,3.
Відповідай;;коефіцієнт тертя дорівнює 0,3.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nuralizholaman8
Предмет: История,
автор: svishchova39
Предмет: Английский язык,
автор: ostapstefansin
Предмет: ОБЖ,
автор: sas19876068
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним