Предмет: Химия,
автор: shennon3245
Скільки грамів води утвориться, якщо прореагують водень масою 4 г і кисень масою 32 г? (дано, знайти, розв'язання)
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
Маса водню: 4 г
Маса кисню: 32 г
Знайти:
Масу води
Розв'язання:
Запишемо рівняння реакції:
2H2 + O2 → 2H2O
З рівняння випливає, що на 2 моля водню (8 г) утворюється 2 моля води (18 г).
Маса води, що утворюється при взаємодії 4 г водню, буде дорівнювати:
m(H2O) = 18 / 2 * 4 = 36 г
Відповідь:
Маса води, що утворюється, становить 36 г.
Альтернативне розв'язання:
Можна скористатися співвідношенням між масами вихідних і продуктів реакції:
m(H2O) / m(H2) = 18 / 2
m(H2O) = 18 / 2 * 4 = 36 г
Відповідь:
Так само 36 г.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: ivs74
Предмет: Литература,
автор: marklizura7
Предмет: Русский язык,
автор: shaxrizada35
Предмет: Математика,
автор: aslansultanov2007
Предмет: Биология,
автор: darya6505