Предмет: Химия, автор: negr515

8. Обчисліть відносну молекулярну масу сполуки H2SO3
та обчисліть масові частки елементів в цій сполуці
SOS

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Mr(H2SO3) = Ar(H) * N(H) + Ar(S) * N(S) + Ar(O) * N(O) = 1 * 2 + 32 * 1 + 16 * 3 = 82;

ω(H) = N(H) * Ar(H) * 100% / Mr(H2SO3) = 2 * 1 * 100% / 82 = 2,44%;

ω(S) = N(S) * Ar(S) * 100% / Mr(H2SO3) = 1 * 32 * 100% / 82 = 39,02%;

ω(O) = 100% - ω(H) - ω(S) = 100% - 2,44% - 39,02% = 58,54%.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним
Предмет: Українська література, автор: masha8733