Предмет: Физика,
автор: kksuun
21. Учень іде до школи, роблячи 90 кроків за хвилину. Довжина кроку приблизно дорівнює 75 см. 21.1(С) Визначте швидкість учня, виразіть її в м/с та км/год. 21.2(Д) Чи встигне учень на уроки, які розпочинаються о 8 год 30 хв, якщо вийде з дому о 8 год, а шлях до школи становить 2,5 км?
Дайте повну відповідь з дано і таким іншим
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1,125м/с; 4,05км/ч; опоздает на 422с
Объяснение:
Дано:
n=90
t=1мин=60с
l=75см=0,75м
----------------------
V-?
V=S/t
S=l*n
Значит:
V=l*n/t=0,75*90/60=1,125м/с
Скорость в км/ч равна:
V=1,125*3600/1000=4,05км/ч
Дано:
t1=8ч
t2=8ч30мин
S=2,5кг=2500м
V=1,125м/с
-------------------
t-?
Время ученика на преодоление пути до школы равно:
t=S/V=2500/1,125=2222с
Время до начала занятий равно:
Δt=t1-t2=8ч30мин-8ч=30мин=1800с
Ученик опоздает на урок на
2222-1800=422с
kksuun:
О котрій годині йому потрібно вийти з дому, щоб прийти до школи за 15 хв до початку занять, якщо йтиме з такою швидкістю?
t=S/V=2500/1,125=2222с=37мин. В школу нужно прийти в 8ч15м. Вычитаем из 8ч15мин-37мин=в7ч38мин нужно выйти ученику из дома, чтобы прийти в школу за 15мин до начала занятий.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: rybkindima905
Предмет: Русский язык,
автор: ajbijke779
Предмет: Литература,
автор: grand60323
Предмет: Алгебра,
автор: elmiraerimbetova2
Предмет: Другие предметы,
автор: plekhanovdim