Предмет: Физика,
автор: thegizfootball
Яку кількість теплоти необхідно передати воді масою 1,6кг, щоб збільшити її температуру від 92,8до100°С, а 0,2 кг води перетворити на пару?
bogdanteleluy:
Ааа
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
508 384
Объяснение:
Q=Q1+Q2
Q1=cm∆t=cm(t1-t2)= 4200*1,6*(100-92,8)=4200*1,6*7,2=48 384
Q2=rm=2300000*0,2=460000
Q=48384+460000=508 384
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: klas9229
Предмет: Українська мова,
автор: nightlite1
Предмет: Алгебра,
автор: ungureannatasa
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: liza85arpishkina
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: maulinrasul60