Предмет: Физика,
автор: danjkuher09
Скільки торфу потрібно спалити, щоб виділилося 450,9 МДж теплоти? помогите прошууу очень нужно!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
30,06
Объяснение:
Q=rm
m=Q/r=450900000/15000000= 30,06кг
Автор ответа:
0
Объяснение:
Дано:
Q=450,9МДж
q=14МДж/кг
============
m-?
Q=qm=>
m=Q/q=450,9/14=32,21кг
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: bondarevairina428
Предмет: Информатика,
автор: Apchi5432
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tursumbaevtimur4d
Предмет: Русский язык,
автор: Marina05092005
Предмет: История,
автор: khanalvina080