Предмет: Химия,
автор: anastasiapuzik2
визначити число молекул води у порції речовини 36г
ЦЕ ЗАДАЧА БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ З РІШЕННЯМ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
n=m/M
находим М (Н2О)=1*2+16=18 отсюда число моль=36/18=2
n=N/6*10 в 23cт N=2*6/10в 23= 12*10в 23степени
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: yaaaaaaaaanka
Предмет: МХК,
автор: gorskygrigory1981
Предмет: Русский язык,
автор: whotu
Предмет: Русский язык,
автор: gontarenkokirill1