Предмет: Физика,
автор: mamama42
Срочно!!!!!!!!
Даю 50 балів!!!
Дві кулі, маси яких 3 і 5 кг, скріплені стержнем, маса якого 2 кг. Визначити положення спільного центра тяжіння, якщо (3 бали) радіус першої кулі 5 см, другої 7 см, довжина стержня 30 см.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0,25 м
Объяснение:
m₁=3 кг
m₂=5 кг
m₃=2 кг
r₁=5 см=0,05 м
r₂=7 см=0,07 м
L=30 см=0,3 м
Xc ? начало ординати -центр кулі 1 ,
Xc=(x₁*m₁+x₂*m₂+x₃*m₃)/(m₁+m₂+m₃)=
(0*m₁+(L+r₁+r₂)*m₂+(r₁+L/2)*m₃)/(m₁+m₂+m₃)=
(0*3+(0,3+0,05+0,07)*5+(0,05+0,3/2)*2)/(3+5+2)=0,25 м
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: arteo32
Предмет: Химия,
автор: pomogi3543
Предмет: Математика,
автор: aruanadzunusova2
Предмет: Математика,
автор: fox6793
Предмет: Геометрия,
автор: 3iplockk