Предмет: Физика,
автор: petropetrovich1233
Прямолінійний провідник завдовжки 5 см, у якому тече струм силою 2 А, розташований у потужному однорідному магнітному полі індукцією 6 Тл. 3 якою силою поле діє на провідник, якщо він розташований під кутом 30° до ліній магнітної індукції поля?
Очень нужна помощь
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
F = BIi sin a
F = 6*0.05 * 2 sin30° = 12*0.05 sin 30 = 12*0,05*0,5 = 0,3 Н
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: n6026219
Предмет: Информатика,
автор: zaneliskuzina048
Предмет: Українська мова,
автор: danyilsurmyak
Предмет: Русский язык,
автор: miragontar39
Предмет: Экономика,
автор: Twinsister11