Предмет: Физика, автор: polovnevaksenia89

7. Швидкісний потяг на магнітнiй стрічці може розвинути швидкість 600 км/год. Відстань між двома містами він може пройти за 15 хв. За який час цю відстань пройде один із найшвидших автомобілів, рухаючись зі швидкістю 400 км/год? Вiдповiдь подати в хвилинах. ​

Ответы

Автор ответа: ivanna28062008
0

S = v*t = 600 * 0.25 = 150 км

t = S/v = 150 / 400 = 0.375 ч = 22.5 мин

Пояснення:

Похожие вопросы