Задача на фото, допоможіть, будь ласка, поетапно треба написати, але я вже 2 години сиджу за нею і не можу зрозуміти

Ответы
Ответ:
Якщо не правильно напиши!!!!
Объяснение:
Початкова вартість верстата: 60 000 грн
Відновна вартість верстата: 47 000 грн
Норма амортизації: 19%
Кількість років експлуатації: 3 роки
1. Розрахунок зношення:
Зношення = Початкова вартість - Відновна вартість
Зношення = 60000 - 47000 = 13000 грн
2. Розрахунок норми амортизації за 1 рік:
Норма амортизації = Зношення / (Початкова вартість * Кількість років експлуатації)
Норма амортизації = 13000 / (60000 * 3) = 0.0722 або 7.22%
3. Розрахунок відновної вартості за допомогою норми амортизації:
Відновна вартість = Початкова вартість * (1 - (Норма амортизації * Кількість років експлуатації))
Відновна вартість = 60000 * (1 - (0.19 * 3)) = 60000 * (1 - 0.57) = 60000 * 0.43 = 25800 грн
Отже, з урахуванням зносу та норми амортизації, відновна вартість верстата становить 25800 грн.