Предмет: Физика,
автор: mayysq
швидкість рухомого тіла дорівнює 10 МС Опишіть цей рух побудуйте графік залежності швидкості від часу за графіком швидкості визначте шлях за 5 секунд після початку
помогите пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
2
Швидкість рухомого тіла дорівнює 10 м/с, що означає, що тіло рухається прямолінійно та зберігає постійну швидкість.
Графік залежності швидкості від часу буде пряма горизонтальна лінія на рівні 10 м/с.
Щодо визначення шляху за 5 секунд, можна використовувати формулу шляху для тіла зі сталим прискоренням:
\[ S = v \cdot t \]
де:
- \( S \) - шлях,
- \( v \) - швидкість,
- \( t \) - час.
У нашому випадку:
\[ S = 10 \, \text{м/с} \cdot 5 \, \text{с} = 50 \, \text{м} \]
Отже, шлях, пройдений тілом за 5 секунд, дорівнює 50 метрам.
Графік залежності швидкості від часу буде пряма горизонтальна лінія на рівні 10 м/с.
Щодо визначення шляху за 5 секунд, можна використовувати формулу шляху для тіла зі сталим прискоренням:
\[ S = v \cdot t \]
де:
- \( S \) - шлях,
- \( v \) - швидкість,
- \( t \) - час.
У нашому випадку:
\[ S = 10 \, \text{м/с} \cdot 5 \, \text{с} = 50 \, \text{м} \]
Отже, шлях, пройдений тілом за 5 секунд, дорівнює 50 метрам.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: yuniskhasiyev09
Предмет: Математика,
автор: natahudobina3101
Предмет: Другие предметы,
автор: kohanovskaa153
Предмет: География,
автор: anastasianalivkina
Предмет: Биология,
автор: antoniva787