Предмет: Химия, автор: i1bezkrovnyy

Обчисліть число структурних частинок (атомів, молекул, йонів) у запропонованих порціях речовин:
а) 5 моль хлоридної кислоти HCl;
б) 2 моль натрій хлориду NaCl;
в) 3 моль карбон(IV) оксиду CO2;
г) 8 моль води H2O.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
3

Ответ:

Объяснение:

а) 5 моль хлоридної кислоти HCl

N(молекул)=5 * 6,02 * 10²³ = 30,1 * 10²³моль⁻¹

N(атомів) = 30,1 * 10²³ * 2 = 60 * 10²³моль⁻¹

N(H⁺) = 30,1*10²³моль⁻¹

N(CI⁻) = 30,1*10²³моль⁻¹

б) 2 моль натрій хлориду NaCl

N(молекул) = 2 * 6,02 * 10²³ = 12,04 * 10²³моль⁻¹

N(атомів) = 12,04 * 10²³ * 2 = 24,08 * 10²³моль⁻¹

N(Na⁺) = 24,08 * 10²³моль⁻¹

N(CI⁻) = 24,08 * 10²³моль⁻¹

в) 3 моль карбон(IV) оксиду CO2;

N(молекул) = 3 * 6,02 * 10²³ = 18,06 * 10²³моль⁻¹

N(атомів) = 18,06 * 10²³ * 3 = 54,18 * 10²³моль⁻¹

N(С⁺⁴) = 54,18 * 10²³моль⁻¹

N(О⁻²) = 2 * 54,18 * 10²³моль⁻¹ = 108,36 * 10²³моль⁻¹

г) 8 моль води H2O

N(молекул) = 8 * 6,02 * 10²³ = 48,16 * 10²³моль⁻¹

N(атомів) = 48,16 * 10²³ * 3 = 14,45 * 10²⁴моль⁻¹

N(Н⁺) = 2 *  14,45 * 10²⁴ =  28,9 * 10²⁴моль⁻¹

N(О⁻²) = 14,45 * 10²⁴моль⁻¹

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним