Предмет: Экономика, автор: katiatolochnaia225

ДАЮ 100 баллов!!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНОЙ РЕШИТЬ ЗАДАЧУ
Задача
Повна собівартість виробу “А” – 22,5 грн., прибуток – 4,5 грн., ставка податку на додану вартість – 20%. Підприємство реалізувало виробів “А” – 60 штук. Торговельна надбавка – 50%. Встановити вільну відпускну ціну, виручку від реалізації виробів “А” і вільну роздрібну ціну.

Ответы

Автор ответа: firstkreox
1

Відповідь:

  1. Вільна відпускна ціна (ВВЦ): 27 грн/шт.
  2. Виручка від реалізації виробів "А": 1620 грн.
  3. Вільна роздрібна ціна: 40,5 грн/шт.

Пояснення:

  1. ВВЦ=22,5грн+4,5грн=27грн
  2. Виручка=60шт×27грн/шт.=1620грн
  3. Вільна роздрібна ціна=(1+0,5)×27грн=40,5грн
Похожие вопросы