Предмет: География, автор: mholumbiovska

Віртуальна подорож пампою

Ответы

Автор ответа: angelinadanchyk2011
0

Ответ:

Доброго дня вам! Сідайте! Посміхніться один одному й подумки побажайте успіхів на уроці. Будьте уважні, активні, дивіться, слухайте, аналізуйте. Робіть висновки і урок принесе вам задоволення і скриньку нових знань. І не забуваємо про оцінки, які сьогодні будуть наноситись на рейтингову карту..В кінці уроку ми з вами підведемо підсумок і зароблені оцінки виставимо в щоденники.На Урок для вчителя

Віртуальна подорож Америкою

Бібліотека Географія Розробки уроків

Про матеріал

. Тип уроку: засвоєння нових знань із застосуванням інтерактивних технологій з комп’ютерною підтримкою. Мета:формувати знання про економічний, культурний розвиток держав Америки; розвивати навички творчої самостійної діяльності учнів, їх комунікативне вміння; виховувати самостійне мислення, творчість в роботі на уроці та дома

Перегляд файлу

Тема: Віртуальна подорож Америкою.

Мета: - формувати знання про економічний, культурний розвиток держав Америки;

розвивати навички творчої самостійної діяльності учнів, їх комунікативне вміння;

виховувати самостійне мислення, творчість в роботі на уроці та дома.

Тип уроку: засвоєння нових знань із застосуванням інтерактивних технологій з комп’ютерною підтримкою.

Хід уроку.

І.Організаційний момент.. психологічне налаштування на роботу.(2 хв)

Доброго дня вам! Сідайте! Посміхніться один одному й подумки побажайте успіхів на уроці. Будьте уважні, активні, дивіться, слухайте, аналізуйте. Робіть висновки і урок принесе вам задоволення і скриньку нових знань. І не забуваємо про оцінки, які сьогодні будуть наноситись на рейтингову карту..В кінці уроку ми з вами підведемо підсумок і зароблені оцінки виставимо в щоденники.

ІІ.Мотивація. (3 хв)

Сьогодні ми з вами починаємо вивчення нового регіону. Нової частини світу. Сьогодні ми познайомимось з Новим Світом, а краще сказати, що узагальнимо знання отримані ще в 6, 7 класах, а також при вивченні загальної характеристики країн в 10 класі.

Прийом «Дивуй»….. Це частина світу, де розмовляють французькою, іспанською та англійською мовами; частина світу на якій знаходяться найвідоміші водоспади: Анхель та Ніагарський; частина світу, де найулюбленіший вид спорту – бейсбол та серфінг; де ростуть авокадо, ананаси і папайя.

Погляньте уважно на малюнки і дайте відповідь на одне питання: що це або хто це? ….

А хто здогадався про яку частину світу іде мова? (Америка)

Це невизнані символи Америки.

Отже, тема сьогоднішнього уроку . Загальна характеристика країн Америки. Америка поділяється на два регіони: Англо-Америку і Латинську Америку.

А давайте згадаємо, чому Америку назвали Америкою?

( відповідь учнів)

ІІІ . Вивчення нового матеріалу

Прийом «Картографічний практикум»

Робота з картами атласу( політична карта світу ст. 2) опрацьовуємо і робимо висновок

1)до складу входять 2 материки;

2)омивається водами трьох океанів;

3) 22 материкові країни;

4) країни з різним рівнем розвитку…

Для того, щоб краще познайомитися з країнами Америки ми з вами здійснимо подорож , незвичайну…віртуальну..

Отже, перевіримо ваше домашне завдання. Ви повинні були створити слайд-фільм

« Віртуальна подорож країною… ( 10 хв)

Усі виконали домашнє завдання? Зараз перевіримо.

Молодці. Попрацювали добре. І я в рейтингову таблицю вже почала виставляти ваші чесно зароблені бали.

Продовжуємо роботу з політичною картою світу. Увага! Питання. ( відповідь біля карти) ( 5хв)

Назвіть найбільші за площею країни Південної Америки? ( Бразилія, Аргентина)

Назвіть найбільші країни за площею Північної Америки? ( Канада, США)

Які країни не мають виходу до морів і океанів? (Болівія, Парагвай)

Якій державі належить найбільший острів Америки? ( Данія)

Назвіть країни Карибського басейну. ( Куба, Гаїті, Ямайка)

Який рівень розвитку країн Америки? ( «країни Великої вісімки –Канада, США; нові індустріальні країни , країни середніх можливостей, країна – експортер нафти)

Тепер давайте закриємо атласи і виконаємо ще одне завдання. У вас на партах є картки, де зображено контур країни, визначте країну і столицю. (2хв)

За економічними картами визначте: країни, які займаються вирощенням бавовнику, цукрової тростини, країни, де добре розвинуто автомобілебудування, нафтохімічна, легка промисловість

Прийом « Географічна лабораторія»

За допомогою карт атласу створіть «візитну картку» країни:

Тип країни.

Державний устрій.

Столиця

Площа

Релігія

Мексика, Аргентина, Венесуела, Канада, Колумбія, Гвіана, Куба

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: timurgerasimov271
Задание: определить подлежащее и сказуемое, расставить знаки, выделить союз или союзное слово, задать вопрос от главного предложения к придаточному – записать вид придаточного.



1) Не порицайте всё то что вам кажется плохим в этом мире.



2) Задайтесь вопросом как вы преображаете этот мир.



3) Будь внимателен к тому какой выбор делают другие и будь готов помочь им в поиске нового выбора.



4) Каждый из нас может составить список людей которые повлияли на нашу жизнь.



5) Нам всем было интересно победим ли мы в сегодняшнем соревновании.



6) Редкий человек способен был горевать так сильно как горевал он до конца жизни о Мери.



7) Она осматривалась вокруг так как будто уже была чужой в этом доме.



8) Нет величия там где нет правды.



9) Люди бежали оттуда откуда доносились взрывы.



10) Когда совесть овладевает нашей душой она научает человека забывать о себе и делает его поступки самоотверженными.



11) В то время как Грей вернулся на свой корабль агент конторы уже садился на пароход.



12) Если бы каждому пришлось принять личную ответственность за мир он был бы совершенно другим.



13) Коль хочешь рыбку съесть придётся в воду лезть.



14) Грей часто отказывался от предлагаемого фрахта потому что не нравился ему предложенный груз.



15) Мне нужны алые паруса чтобы она издали узнала нас.



16) Для того чтобы ладить с людьми надо «прощать» друг другу свою непохожесть.



17) Как во всяком произведении природы нет ничего лишнего так и в созданиях искусства не должно быть недостатков.



18) Хотя Онегин мучительно освобождается от груза старых представлений о жизни и людях прошлое не отпускает его.



19) Ученик усердно занимался в течение года так что экзамен ему не страшен.



20) Лисий след она принимала за собачий и иногда даже сбивалась с дороги чего с ней никогда не было в молодости.
Предмет: Математика, автор: aigerim19851031
Предмет: Информатика, автор: yarpolya0925