Предмет: Физика,
автор: sashaa628473
Визначити кількість енергії, яка необхідна для повного випаровування спирту, взятого при температурі 28°С.
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
Дано:
t1=28°C
t2=78°C
c=2500Дж/кг°С
r=9*10⁵Дж/кг
==============
Q-?
Q=Q1+Q2
Q=cm(t2-t1+rm=
=m(c(t2-t1)+r)=
=m(2500(78-28)+9*10⁵)=
=m*1025кДж
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Lira70
Предмет: Психология,
автор: margosnejok
Предмет: Математика,
автор: dukface85
Предмет: Другие предметы,
автор: Twistertb
Предмет: Математика,
автор: Аноним