Предмет: Физика, автор: dasha3363

Яка кількість теплоти виділяється в навколишнє
середовище при кристалізації 318,4 г свинцю,
взятого при температурі плавлення?

Питома теплота плавлення свинцю = 25 кДж/кг=
25000 Дж/кг.
Відповідь заокругли до сотих.

Ответы

Автор ответа: vitalik21astahov2009
0

Ответ:

Для обчислення кількості теплоти, виділеної в навколишнє середовище при кристалізації 318,4 г свинцю, можна скористатися формулою:

Q = m * ΔH,

де Q - кількість теплоти (в джоулях),

m - маса свинцю (в кілограмах),

ΔH - питома теплота плавлення свинцю (в джоулях на кілограм).

В даному випадку:

m = 318,4 г = 0,3184 кг,

ΔH = 25000 Дж/кг.

Підставивши ці значення в формулу, отримаємо:

Q = 0,3184 кг * 25000 Дж/кг = 7960 Дж.

Отже, при кристалізації 318,4 г свинцю при температурі плавлення, виділяється 7960 Дж теплоти в навколишнє середовище. Заокруглити до сотих: 7960 Дж.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: kumasevadilara466