Предмет: Физика,
автор: Makintoshi4
Визначити активну потужність трифазного споживача з`єднаного зіркою, якщо Uф=150В, Іф=2А, cosФ=1.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
519.62 Вт
Пояснення:
Формула активної потужності: P=3⋅Uφ⋅Iφ⋅cosφ
- Uφ- напруга фази (150В)
- Iφ- струм фази (2А)
- cos(φ) - коефіцієнт потужності (1)
- P=√3⋅150⋅2⋅1
- P=√3⋅300
- P≈519.62Вт
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nursuluauezova30
Предмет: Другие предметы,
автор: alinakostukevic6
Предмет: Геометрия,
автор: loki917
Предмет: Алгебра,
автор: farizamilashka