Предмет: Физика,
автор: Holibrew
За 3 год роботи двигуна було використано 628 кг бензину . Знайти потужність двигуна, якщо його ККД становить 40%.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1069926Вт=1,07МВт
Объяснение:
Дано:
t=3ч=10800с
m=628кг
q=46000000Дж/кг
η=40%=0,4
--------------------------
N-?
N=A/t
η=А/Q
Q=q*m
Значит:
А=q*m*η
Тогда:
N=q*m*η/t=46000000*628*0,4/10800=1069926Вт=1,07МВт
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: emzharovarma
Предмет: Химия,
автор: fff55544
Предмет: География,
автор: puskalina0
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним