Предмет: Химия,
автор: timofeykotovih
Обчисліть масу 60,2 х 10 23 молекул вуглекислого газу
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
N(CO2)=60,2 х 10²³моль⁻¹
M(CO2)=44г/моль
n(CO2)= 60,2 х 10²³/6,02 х 10²³=10моль
m(CO2)=44*10=440г
Пояснення:
Автор ответа:
1
Дано:
N(CO2) = 60,2*10²³
Знайти:
m(CO2) - ?
Розв'язання:
1) n(CO2) = N(CO2) / NA = 60,2*10²³ / 6,02*10²³ = 10 моль;
2) m(CO2) = n * M = 10 * 44 = 440 г.
Відповідь: Маса CO2 становить 440 г.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: puskalina0
Предмет: История,
автор: altynajdzaparova7
Предмет: Українська література,
автор: sonaradionova1
Предмет: Геометрия,
автор: petrienko2005
Предмет: Алгебра,
автор: ravilakimov3