Предмет: География, автор: uliabajracenko

Класна кімната має розміри 6м × 4м × 3м. Визначте, при якій кількості водяної пари в повітрі буде відбуватися конденсація, якщо температура у класній кімнаті +30°С.

Ответы

Автор ответа: nastavarenica174
0

Ответ:

1) Визначаємо об'єм класної кімнати:

6м×4м×3м=72м³

2)Обчислюємо вміст водяної пари , яка може втриматись у повітрі ( відомо, що точка роси при температурі 20°С

становить 17г/м³

72м³ ×17г/м ³=1224г= 1кг 224г

Відповідь: конденсація буде відбуватися якщо вміст водяної пари в повітрі перевищуватиме 1224г

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: erkeosmanbek1402