Предмет: Химия,
автор: solomia12110
Який об'єм водню виділиться при взаємодії 11,5 г натрію з водою?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
m(Na)=11.5 г
Знайти:
V(H2)-?
Розв'язок.
M(Na)=23 г/моль
n(Na)= m/M = 11,5 г/23 г/моль = 0,5 моль
Vm = 22,4 л/моль
2Na + 2H2O = 2NaOH + H2
З рівняння реакції бачимо, що п(H2)=0,5n(Na)
n(H2) = 0,5*0,5 моль = 0,25 моль
V(H2)=n*Vm = 0,25 моль*22,4 л/моль = 5,6 л
Відповідь: 5,6 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: 2708anna2011
Предмет: Математика,
автор: n39281629
Предмет: Математика,
автор: chxgxg59
Предмет: Английский язык,
автор: vikasemka2009
Предмет: Химия,
автор: bebi2006